+48 32 603 70 44 / +48 32 603 70 45
img
img
do kasy suma: 0,00 zł
Informacje o firmie

Hurtownia GEMINIakcesoria oraz artykuły medyczne

GEMINI to medyczny sklep internetowy dostarczający profesjonalne akcesoria oraz artykuły medyczne dla szpitali, klinik, publicznych i niepublicznych placówek medycznych, a także prywatnych gabinetów lekarskich, stomatologicznych oraz wielu innych podmiotów działających w tej branży. Proponujemy niezbędne wyposażenie medyczne, które jest konieczne podczas codziennej pracy w hospicjach i domach opieki. GEMINI to sklep ze sprzętem medycznym, który dystrybuuje najlepsze materiały medyczne, pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów.

 Wyposażenie, odzież i meble medyczne

Na rynku działają różnorodne sklepy medyczne, my jednak możemy poszczycić się bogatą i różnorodną ofertą. Jesteśmy naprawdę dobrze zaopatrzoną hurtownią medyczną, proponującą takie produkty jak m.in.: fartuchy lekarskie, rękawice lateksowe i inną odzież ochronną. Ponadto oferujemy wyposażenie gabinetów i szpitali: opatrunki, parawany medyczne, worki na mocz, płyny do dezynfekcji, pojemniki na odpady i wiele innych  produktów. Zapewniamy również profesjonalny sprzęt medyczny m.in.: rurki intubacyjne, stoliki zabiegowe, fotele do pobierania krwi, kozetki oraz inne meble medyczne.

Wyroby medyczne w dobrych cenach

Oferta GEMINI obejmuje również druki i formularze, a także wyposażenie medyczne potrzebne w trakcie kontaktu z pacjentem oraz stawiania diagnozy. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu z zaopatrzeniem medycznym. Zapewniamy szeroki wybór artykułów i konkurencyjne ceny.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl